تاریخ ارسال: ۱۰ اسفند ۱۴۰۲


پیامی که از سوی بنیاد مکتب حاج قاسم به خبرگزاری ایرنا واصل شده، آمده است: مردم عزیز و سربلند ایران اسلامی، با سلام و تحیت، ایام پرخیر و برکت اعیاد شعبانیه، به‌ویژه میلاد منجی عالم بشریت، حضرت مهدی(عج) که وعدۀ صادق خدا برای احقاق حق و حاکمیت پاکان بر سراسر هستی است، بر شما مبارک و تهنیت باد.

در ادامه این پیام آمده: انقلاب اسلامی ما در این ۴۵ سال عمر بابرکت خود، تاریخی پرفرازونشیب از شرافت، مقاومت و ایثار برای رسیدن به حقوق این ملت شریف را پشت‌سر گذاشته است و این‌بار، نوبت امتحان و انتخابی دیگر است. در تمامی این سال‎ها، عزیزان ما برای دفاع از دین و سرزمینمان در برابر دشمنان قسم‌خورده‌، به خون پاک خود غلتیده‌اند تا ما راه روشن آنان را ادامه دهیم.

این پیام می افزاید: اکنون باتوجه‌به شرایط پیچیدۀ سیاسی و اجتماعی منطقه و جهان و همچنین تأکیدات ویژۀ رهبر عزیز انقلاب بر حضور حداکثری در انتخابات پیشِ‌رو و به تأسی از شهید عزیزمان حاج قاسم سلیمانی و همۀ شهدای گران‌قدر کشورمان که سیرۀ عملی زندگی‌ و توصیه‌هایشان بر پایۀ حمایت و دفاع از آرمان‌های انقلاب و شرکت در انتخابات بود، بر ماست که به وظیفۀ ملی و دینی خود به‌عنوان عضوی از این کشور و جامعه، جامۀ عمل بپوشانیم.

بنیاد مکتب حاج‌ قاسم سلیمانی، بدین‌وسیله عموم ملت پرافتخار و سربلند ایران اسلامی را به شرکت در انتخابات پیش‌ِرو دعوت می‌کند تا با حضوری آگاهانه و گسترده و انتخابی درست و شایسته، انتخابات را به‌عنوان میراث ارزشمند امام‌خمینی(ره) برای ملت ایران، گرامی داشته و در برابر بدخواهی دشمنان که در انتظار کوچک‌ترین ضعف ما نشسته‌اند، نشاط و بصیرت و عظمت خود را به نمایش بگذارند